Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

DJ Tenn

DJ Tenn omab 16 aastast kogemust nii DJ kui ka muusikaprodutsendina, olles elanud muuhulgas ühes maailma muusikapealinnas Londonis 10 aastat, on ta saanud hindamatu kogemuse mängides UK pealinna parimates klubides nagu Libertine, Maddox, Cuckoo, The Scotch, Eight Club Bank, Home House jne. Eesti klubides: Teater, Prive, Sugar, Privilege jne. 


Samuti on Tenn esinenud erinevates Ibiza klubides nagu KM5, Blue Marlin, Space, kui tuli välja tema esimene oma produtseeritud lugu CR2 Recordsi labeli all. 


Paar aastat tagasi Eestisse naastes, asus ta teostama oma ammuseid unistusi muusika loomise osas. Teeb koostööd ka paljude maailmakuulsate house muusika artistidega, legendaarse Todd Terryga tuli lugu juba välja ja hetkel käivad koostööd Vanilla Ace, Ridney ja Mark Radfordiga. 


DJ Tenn mängib pea kõike aga eelistab: House, Soulful, Deep ja tantsulist pop muusikat.


Näiteks tuli tellijalt pakkumine, et lisaks tavalisele tantsumuusikale mängida vahele ka venekeelset muusikat, see ei olnud tema jaoks probleem. 


  Postituse märksõnad

  arvustused

  Hinda
  Lisa fotod
  Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


  Postituste vahel navigeerimine

  MÄRKSÕNAD

  Viimati lisatud

  Jälgi meid ka

  Viimati lisatud

  MÄRKSÕNAD

  Ansamblid ja teenused

  Kategooriad