Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Debüüt: "Muusikat igale maitsele."


Kuidas on saanud teist muusikud, kuidas jõudsite muusikani?

Ma arvan, et muusikuks ei saada, vaid sünnitakse. Mõnel lööb see kirg välja varem, mõnel hiljem.


Miks olla muusik? Miks te oma kollektiiviga muusikas elate?

Tore on teha midagi sellist, mis endale pakub rõõmu, pluss jagatud rõõm on ikkagi kõige suurem rõõm.


Mis eristab teid teistest?

Igal muusikul on oma käekiri, mis kujuneb välja aastate jooksul. See vast ongi see, mis muusikuid üksteisest eristab. Vastasel juhul mängiks kõik sama lugu ja sama moodi.


Millises punktis olete oma bändiga praegu? Millised on seni olnud teie suurimad saavutused ning kuhu jõuda tahaksite ehk kui kõrgele tähtedeni ronite?

Praegu oleme tõusuteel, sest nii kaua, kui viitsitakse teha proove ja uusi lugusid, on kõik hästi. Kui jäädakse elama vana rasva pealt, on õige aeg pillid kotti pista.


Milline on teie muusika - millised kolm sõna seda kõige paremini kirjeldavad?

Muusikat igale maitsele.


Milline on kõige naljakam/imelikum asi, mis teil laval juhtunud on?

Hirmnaljakaid episoode nagu ei meenugi. Eks reisi peal saab alati rohkem nalja kui laval. Mida pikem reis, seda naljakamaks kisub.


Kas teil on muusikas ka eeskujusid?

Erinevatel aegadel on olnud erinevaid eeskujusid. Aga arvan, et need, kes on kõige esimesed, need vast ka kõige hingelähedasemad. Muusika on ju ka tegelikult nostalgia.


Unistuste üritus/teleshow/lava, kus sooviksite esineda.

Unistama peab suurelt, siis ka need täituvad. See ei ole ainult muusikas.


Milliseid apsakaid on teil esinedes juhtunud? Kuidas selliseid situatsioone olete lahendanud?

Näiteks voolu katkestuse puhul ei tohi kunagi sattuda paanikasse, vaid tuleb seda võtta huumoriga ja improviseerida allesjäänud vahenditega: trumm, akustilised instrumendid ja vokaal.


Kuidas valmistute esinemisteks? Kas on midagi, millele eriliselt tähelepanu pöörate? Kui jah, siis mis see on?

Kaldun arvama, et üks olulisemaid asju on tehnika häälestamine vastavalt kohale.


Kui saaksite praegu teha ühele oma loole muusikavideo, siis millise laulu valiksite? Miks just selle?

Ei oska öeldagi, kui on mingi lugu, mis vajab pildilist toetust, siis tuleb see lihtsalt ära jäädvustada.Debüüt'i on võimalik esinema kutsuda siit.