Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

DJ, VJ, õhtujuht ja pulmaisa - mitmekülgne mees Sass Nixon

Sass Nixon on mees nagu Hunt Kriimsilm, tegutsedes samaaegselt DJ, VJ, õhtujuhi ja pulmaisana. Kust ammutab ta inspiratsiooni, loe allolevast intervjuust.

 

Sa oled justkui Hunt Kriimsilm - DJ, VJ, õhtujuht ja pulmaisa - kuidas sa kõige selleni jõudnud oled, milline tegevus viis milleni? 

Vastus on lihtne. Siis, kui alustasin oma DJ karjääri 1979. aastal, olid diskorid verbaalsed ehk et pidime lugusid teadustama. Samuti tegime muusikaviktoriine ja viisime läbi erinevaid seltskondlike mänge. Tollal meeldis rahvale selline lähenemine. Praegu ei kujutakski ette, et hakkan DJ-na mänge tegema. Sealt arenesid asjad edasi - mind hakati kutsuma esinema asutuste pidudele, seejärel pulmadesse. Nii need kogemused tulid, mida aastatega paremaks olen lihvinud.

 

Millistel üritustel esined kõige meelsamini?

Ma pole ürituste puhul selektiivne. Kui kliendiga tekib klapp, siis lööme käed ja ma olen alati kohal. Siiski meeldivad mulle enim pulmapeod ja esinemised klubides. Firmapidusid meeldib teha rohkem jõulude ajal. Suvepäevadeks ei jätku kahjuks aega, sest siis on palju pulmi.

 

Kas on ka mingeid üritusi, kus Sa päris kindlasti ei oleks nõus esinema? 

See on hea küsimus, millele on raske vastata. Kindlasti on raskeid üritusi, enne mida on tugev närv sees. Kuid risti ette ma ei löö ja teen ära! Ning mitte lihtsalt kuidagimoodi, vaid ikka südamega. Kui sa pole töö juures südamega, siis pole ju mõtet seda tööd teha. Aga siiski ei meeldi mulle teha pidusid talvel ja õues. Korra jäin pärast ühtesid talvepäevi kopsupõletikku. See oli väga raske ning  sestap pelgan talviseid õuepidusid.

 

Mida pead oma seniseks suurimaks õnnestumiseks?

Ilmselt seda, et olen suutnud pikkade aastate jooksul, pakkuda üritustel, kuhu mind on kutsutud - rõõmu ja lusti. Loodan seda õnnestumist ka edaspidi oma klientidega jagada.

Ma arvan, et iga õnnestunud üritus on saavutus, raske on mingit üritust eraldi esile tuua. Mulle meeldib pidusid teha ja rahvaga suhelda. 

 

Minu isiklik suurim õnnestumine on aga see, et minu ammusest hobist on saanud minu töö.

 

Kas Sul on oma tegutsemisvaldkondades ka eeskujusid?

Kuna ma olen nädalavahetuseti rakkes, siis ei saa ma näha, mida teevad kolleegid. Seega on raske kedagi eeskujuks tuua. Õhtujuhina jälgin erinevaid TV show'sid, mis inspireerivad ning annavad palju häid ideid. Teen pidudel telest tuntud mänge. Selleks on mul olemas portatiivne TV-stuudio. Vajadusel salvestan kogu ürituse, salvestise saab klient endale vahetult pärast peo lõppu.

 

DJ-na kuulan paljude erinevate DJ-de mixe, mis annavad inspiratsiooni ning sealt saan uusi miksimise nippe.

 

Mis on Sinu töös kõige põnevam? Aga kõige raskem?

Kogu mu töö on põnev! Muidu ma ju ei teeks seda. Iga üritus on omanäoline, seega ka omamoodi põnev. Kõige põnevam on peo algus, rahvaga tutvumine, seltskonda sulandumine ning ürituse läbiviimine. Kõige raskem on hea peo lõpetamine,

 

Kuidas sa end "vormis hoiad" ehk õpid ja end täiendad?

Vormis hoian end reisimistega. Õpin ja täiendan aga jooksvalt - kuulen, näen, talletan mällu, juurutan tegevusteplaani. Käies palju erinevates riikides, astun ikka mõnda klubisse ja satun erinevatele üritusele. Hea on vaadata, kuidas mujal maailmas üritusi tehakse. See arendab ja vägagi hästi.

 

Millised on vead, mida ürituste korraldajad tihtipeale teevad?

Korraldajate vigadest reeglina avalikult ei räägita. Selleks on briifingud, kus arutame, kes mida valesti tegi. Kuid siiani olen koostööd teinud oma ala professionaalidega, kellele on raske midagi ette heita.

 

Millised on Sinu soovitused ürituse korraldajale, et sündmus õnnestuks?

Hea sündmus õnnestub alati koostöös korraldajaga. Koostöö käigus käime kõik kitsaskohad läbi, kuulan korraldaja soovitusi ning pakun endapoolset visiooni. Kui midagi soovitada, siis rohket koostööd hea sündmuse nimel. 

 
 

Sass'i on võimalik enda üritusele tellida siit.