Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Õhtujuht Roger Tibar

Roger Tibar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Mikk Merekivi

Mikk Merekivi

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Urmas Naudre

Urmas Naudre

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margus Luik

Margus Luik

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Veiko Veiert

Veiko Veiert

Jäta arvustus
Keeled: eesti, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Tõnu Einasto

Tõnu Einasto

Jäta arvustus
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Leino Einer

Leino Einer

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, soome.
Loe edasi
Õhtujuht Jana Tafenau

Jana Tafenau

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Toomas Lumi

Toomas Lumi

1 Arvustust
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
DJ ja õhtujuht Mark Kitajev

Mark Kitajev

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Maag ja õhtujuht Ervin Hurt

Ervin Hurt

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Arlet Palmiste

Arlet Palmiste

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi

Dreamers: "Repertuaarivalikul meil piirangud põhimõtteliselt puuduvad."

Kuidas on saanud teist muusikud, kuidas jõudsite muusikani?

Ausalt öelda ei pea me ennast professionaalseteks muusikuteks. Kõigil Dreamersi liikmetel on bändi kõrval ka "päris töö".  Me oleme asjaarmastajad, kes tunnevad muusika ja musitseerimise vastu kirge. Varemalt oleme küll kõik rohkemal või vähemal määral muusikat õppinud, kuid meile meeldib mitmekesisus oma tegemistes, mis ühtlasi aitab ära hoida rutiini tekkimist (sh ka bänditegemises).


Millised kolm sõna Dreamersi esitatavat muusikat kõige paremini kirjeldavad? 

Tantsuline, kaasahaarav ja lustlik.


Kuidas võrdlete ennast konkurentidega ja mis eristab teid teistest tantsubändidest? 

Eestis tegutseb palju häid ja erinevale maitsele vastavaid tantsubände. Eriti hea meel on noorte ja värskete tulijate üle, see ei lase mugavusel tekkida ja kogu aeg peab pingutama, et tasemel olla. Me väga loodame, et meile kõigile jätkub pidusid ja kliente. Kõige olulisem pildil püsimiseks on leida oma tugev külg või erisus ja seda positiivselt võimendada. Dreamersi puhul on selleks asjaolu, et meil on kogu aeg laval kaks lõbusat ja energilist lauljat, mistõttu repertuaarivalikul meil piirangud põhimõtteliselt puuduvad.


Miks on Dreamersi repertuaar enamuses ingliskeelne?

Me püüame oma laulud valida sellised, mis oleksid tantsitavad ja tuntud, aga mida teised bändid ei esitaks. See on ütlemata keeruline, aga kuivõrd ingliskeelsete laulude varamu on mõõtmatult suurem kui eestikeelsete, siis on lihtsalt nii kujunenud, et valdav osa meie repertuaarist on ingliskeelne. 


Kas teie repertuaaris on ka ansambel Fixi lugu Tsirkus? 

Ei ole. Seda lugu mängib enamik toredaid Eesti tantsubände juba niigi. Me ei oskaks oma versiooniga sellest loost Eesti muusikamaastikku mitte kuidagi rikastada.


Milliseid apsakaid on teil juhtunud? Kuidas selliseid situatsioone olete lahendanud? 

Ikka juhtub, et aeg-ajalt lähevad sõnad meelest ära, sisse lipsab vale noot, ununeb kaasa võtta mingi oluline tehniline vidin. Siis tuleb lihtsalt kasutada loovat mõtlemist ja leiutada uued sõnad, meisterdada harjavarrest mikristatiiv või saapapaelast kleidivöö.


Mis teeb ühe esinemise/peo toredaks? 

Tore pidu on selline, kuhu kokku tulnud inimestel on hea tuju, nad tunnevad end vabalt, kuid peavad alkoholiga piiri. Tellija usaldab bändi kogemust ja repertuaarivalikut ning bändiliikmete eest hoolitsetakse samaväärselt kui oma teiste peokülaliste eest.


Kuidas iseloomustate Dreamersi live'i?

Vägev!Ansamblit Dreamers on võimalik esinema kutsuda siit.