Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Tantsutrupp Viva La Divas: "Oleme alati positiivsed."

Kui peaksite ennast tutvustama inimestele, kes pole teiega kokku puutunud, siis kuidas end tutvustate? Kes te olete ja millega tegelete?

Oleme professionaalsetest tantsijatest koosnev tantsutrupp, kelle eesmärk on erinevate pidustuste meelelahutamine. Meil on valida mitmete programmide vahel ning valiku saab teha vastavalt peo temaatikale. Käime esinemas üle terve Eesti ning oleme avatud esinemistele ka välismaal. Teil on mitmeid erinevaid esinemisprogramme. Milliseid tantsuprogramme oma trupiga täpsemalt pakute?

Hetkel on meil pakkuda kolme erinevat tantsuplokki – showplokk, retroplokk ja varieteeplokk. Showplokk koosneb popmuusikast, naiselikest kostüümidest ning särtsakast liikumisest. Retroplokk hõlmab endas 70/80/90ndate muusikat ning sellele vastavaid kostüüme ja koreograafiat. Varieteeplokk on mänguline, võrgutav ning kaasahaarav. Kostüümid on elegantsed ning muusika on šikk ja daamilik. Meie programme tellides soovitame meeles pidada, et lavale astuvad tõelised diivad!Kas teilt oleks võimalik tellida ka erisoovidega programmi? Mida sellisel juhul peaks tellimuse juures arvestama?

Jah, oleme igati valmis ka eritellimusteks, kuid sel juhul tuleks arvestada pikema ettevalmistusprotsessiga, olenevalt soovidest. Kuulame ära kõik erisoovid ning üritame luua koreograafia ning liikumise, mis vastab täpselt tellija nägemusele.Milline on kõige naljakam/imelikum asi, mis teil esinedes juhtunud on?

Jääme alati meenutama meie kõige esimest esinemist. Meil olid jalas kõrged, üle 10cm pikkused kontsad. Kõik olid üsna närvis, kuid elevus oli suur. Lavale minnes mõistsime, et tantsime libedal parkettpõrandal ning meil mingisuguseid kingakaitsmeid kontsadel ei olnud. Terve 10 minutilise tantsu vältel keskendusime enim sellele, et püsti püsida, mitte niivõrd liikumisele. See tunne sarnases olukorrale, kui esimest korda uisuväljakule astuda. Vigadest õpitakse!Mis on seni olnud teie kõige suurem saavutus tantsutrupina? Miks just see?

Kõige suuremaks saavutuseks loeme grupi arengut ning väärtustame seda, kuhu oleme tänaseks päevaks jõudnud. Alati on kõige raskem alustada nullist, seega oleme väga uhked, et kõigest mõne aastaga oleme loonud endale professionaalsete tantsijate näol ühtehoidva grupi, rohkelt ekstravagantseid kostüüme ning uhke klientuuri.Millised on teie eesmärgid tantsutrupina?

Praegusteks eesmärkideks on uuel hooajal laieneda Tartusse, kaasata rohkelt uusi tantsijaid ning luua oma enda väike tantsupesa.Kas teil on sellel aastal mingeid sündmusi, mida ootate ja milleks valmistute? Kui jah, siis millega täpselt tegu on?

Meie jaoks on iga sündmus, milleks valmistume, väga tahtis. Oleme pidevas protsessis töötamaks välja oma tellijatele meeleolukaid showprogramme. Aeg ajalt võtame vastu ka ühekordseid pakkumisi, et luua spetsiaalselt tellija ideedele ning vajadustele vastav koreograafia. Kokkuvõtlikult me töötame aastaringselt erinevate sündmuste tarbeks.Millist nõu annaksite noortele tantsijatele nende inspireerimiseks tantsijana karjääri tegemisel?

Kõige tähtsam on hoiduda eelarvamustest ning negatiivsetest kommentaaridest. Alati leidub neid, kes on kadedad, sinu tegemisi ei austa või neid ei toeta. Kuula ainult iseennast ning tee seda, mis sind kõnetab ning südamelähedane on! Kui oled järjekindel, siis head asjad juhtuvad heade inimestega. Ole avatud ning austa ka teiste loomingut!Millise kolme sõnaga kirjeldaksite enda truppi? Miks just nendega?

Attitude – Meie tantsude puhul räägime alati üle, mis emotsiooniga tantsu peaks tantsima. See on meie jaoks äärmiselt oluline. Suure naeratusega võlub alati inimesi ning see on garanteeritud igal esinemisel, kuid tihtipeale nõuavad tantsud palju enamat kui ka laia naeratust.


Professionaalsus – Oleme alati täpsed ning punktuaalsed. Proovime pakkuda meeldivat koostööd ning meeldejäävaid esinemisprogramme. Meie tantsutrupis tantsivad professionaalsed tantsijad, kes oskavad kiiresti kohaneda erinevate tingimustega.


Austus – Meil on grupisisene usaldus ja austus kõigi tantsijate vastu. Meil ei ole kunagi esinenud grupisisest negatiivsust või vasturääkimisi. Oleme alati positiivsed ning proovime motiveerida nii üksteist kui ka meie jälgijaid.Millised omadused on olulised ühe tantsija kui indiviidi ning tantsutrupi juures?

Oleme pidevas arengus nii inimeste kui ka tantsijatena. Iga tantsija vastutab ise oma treeningu ja energia eest. Iga kord, kui tantsija astub treeningtundi, peaks ta olema seal tähendusega, et anda endast 100% ning motiveerida ka teisi seda tegema. Motivatsioon algab igast ühest endast! Grupp on täpselt nii nõrk, kui on selle nõrgim lüli. Seega, et tervik toimiks täielikult peaks toimima ka iga indiviid oma maksimumil.Unistuste üritus/teleshow/lava, kus sooviksite esineda. Miks just see?

Konkreetseid üritusi mõttes ei mõlgu, küll aga oleks suur au, kui esineks võimalus tantsida erinevatel galadel, näiteks Eesti Muusikaauhinnad, Eesti Meelelahutusauhinnad, MyHits Awards jne. Ka Eesti Laul ning Eurovisioon kõlavad uhke võimalusena. Lisaküsimus: Kas teil on trupina ka mingisugune moto? Kui jah, siis mis see on?

Seniks, kuni säilib tantsurõõm ning nauding selle vastu, mida publikule pakume, siis teeme õiget asja!
Viva La Divas tantsutruppi on võimalik esinema kutsuda siit.