Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Õhtujuht ja pulmaisa Arlet Palmiste

Alati on valmis teie õhtuid sisustama õhtujuht Arlet Palmiste. Kavas vanad head ja rahva hulgas alati elevust tekitavad estraadinumbrid (tsirkusekool, tantsuõpetus, telemängude paroodiad). Lisaks erinevad mängud sõltuvalt publikust. Vajadusel ka parim makimuusika.Mängud


  • Telesaadete paroodiad (Rooside sõda, Sõnasõda, Kuulus ja Kummaline, Bingo Loto).
  • Mõttemängud (temaatiline mälumäng, 5 sekundit).Estraadinumbrid


  • Tsirkusekool. 30 min kestvas erinumbris kaasatakse rahvas tsirkuseõppesse (zongleerimine, balansseerimine, hularõngad, mustkunst, pantomiim, jõumees jne)
  • Varjuteater. 2x3 m sirmi taga lahatakse publiku hulgast valitud inimest. Veidi õudne ja humoorikas. 
  • Mr. Violeti Tantsukool. Samasooihar tantsuõpetaja õpetab publikule humoorikas estraadinumbreid erinevaid eesti tantse.
  • Teater. Rahvas kaasatakse teatritegemisse. Kätte antakse tekstid ja vajadusel tõmmatakse selga kostüümid.Ühislaulmine


  • Vajadusel võtan välja ukulele ja korraldan koos rahvaga tubase ühislaulmise. Repertuaaris eestlaste lemmiklaulud (Kaugel külas, Veel kord, Meri on, meri jääb jne). Olemas laulik, mis vaja soovi korral varem printida, et rahvale kätte jagada.Kontsert


  • Vajadusel võtan kaasa kitarrimängija ja koos korraldame ilusa kontserdi koos humoorikate vahepaladega, kus kaasame musitseerimisse ka rahva. Vajadusel sisustame õhtu elava tantsumuusikaga.


Teenuse hind sõltub ajast, kohast, teenuste hulgast ja sisust. Hinna sees kava koostamine ja õhtu jooksul sellest lähtuvalt kogu programmi koordineerimine.


Võimalik tellida koos Ansambel BOSS'iga.


keeled

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri