Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Õhtujuht ja pulmaisa Leino Einer

Leino Einer

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Dmitri Sobolevski

Dmitri Sobolevski

Jäta arvustus
Keeled: vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Tõnis Kotsar

Tõnis Kotsar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Veiko Veiert

Veiko Veiert

Jäta arvustus
Keeled: eesti, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Virgo Kaaret

Virgo Kaaret

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht Sten Sumberg

Sten Sumberg

2 Arvustust
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht Jana Tafenau

Jana Tafenau

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Tõnis Milling

Tõnis Milling

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi
Õhtujuht Lauri Liiv

Lauri Liiv

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Urmas Naudre

Urmas Naudre

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margo Hussar

Margo Hussar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Pulmaisa ja õhtujuht Madis Lain

Madis Lain

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi

Artur Raidmets

Minu lavakogemus sai alguse ansamblist „Modern Fox“, mis esitas 1930. aastate svingmuusikat. Kontsertreisidel ja tantsupidudel esitasin laulude vahele humoorikaid tekste eesmärgiga pakkuda muusikale sõnalist vaheldust ja muidugi publikut naerutada. Aastatel 1984 – 1990 esinesime kõikjal Eestis, Nõukogude Liidu avarustes ja Soomes.
Mida andis mulle kogemus suurtelt lavadelt? Kindlasti enesekindluse ja väljendusoskuse. Ennekõike aga teadmise, et publik ja situatsioon, millesse satud, on iga kord erinev ja improvisatsioonivõime on õhtujuhi tähtsamaid oskusi. Ja muidugi ka hetke- ja stiilitunnetus.


Pärast ansamblist lahkumist tehti mulle mitmeid ettepanekuid proovida kätt õhtujuhina. Sellele järgnesid üritused seinast seina - missivalimistest jaanitulede ja juubeliteni välja. Peagi lisandusid firmaüritused ja pulmad, samuti kogu ürituskorraldus: esinejate vahendamine, cateringi leidmine, tehnilised lahendused – võimendus, valgus, lavad ja telgid.
Stiiliürituste õhtujuhina olen kandnud kostüüme barokist kuni heavy-metalini, olnud pulmavanemaks nii viieteistkümnele kui kolmesajale inimesele, rääkinud eesti, vene, ja inglise keeles, mänginud diskomuusikat sihtrühmale vanuses 30+.

 

Kõik see on mulle õpetanud, kui tähtis on osata publikut suunata. Seda võiks võrrelda pikamaajooksuga - igaks distantsiosaks on oma taktika. Hea õhtujuht leiab mooduse, kuidas olla vajalikul hetkel tähelepanu keskpunktis, jäädes teisel hetkel märkamatuks.

  • Eesti keeles


Mida korraldan 


  • Firmapeod
  • Suvepäevad
  • Jõulu- ja aastavahetusüritused
  • Aastapäevad
  • Juubelid
  • Pulmad
  • Üleeestilised kontsertturneed
  • Tooteesitlused ja reklaamüritused


+ audio-, video- ja valgustehnika rent üritustele.Tee minuga oma üritusest sündmus!

Postituse märksõnad

0.0 0 Arvustust
Jäta arvustus
Hinda
Lisa fotod
TÜHISTA

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

EI LEIDNUD KEDA OTSISITE? VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST.

Nimi*
Email *
Sõnum*
Teenus
SAADA SÕNUM

MÄRKSÕNAD

vaata ka

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Viimati lisatud

LHV väikelaen

Kategooriad
vaata ka