Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Õhtujuht ja pulmaisa Artur Raidmets

Tee oma üritusest sündmus!Minu lavakogemus sai alguse ansamblist „Modern Fox“, mis esitas 1930. aastate svingmuusikat. Kontsertreisidel ja tantsupidudel esitasin laulude vahele humoorikaid tekste eesmärgiga pakkuda muusikale sõnalist vaheldust ja muidugi publikut naerutada. Aastatel 1984 – 1990 esinesime kõikjal Eestis, Nõukogude Liidu avarustes ja Soomes.
Mida andis mulle kogemus suurtelt lavadelt? Kindlasti enesekindluse ja väljendusoskuse. Ennekõike aga teadmise, et publik ja situatsioon, millesse satud, on iga kord erinev ja improvisatsioonivõime on õhtujuhi tähtsamaid oskusi. Ja muidugi ka hetke- ja stiilitunnetus.


Pärast ansamblist lahkumist tehti mulle mitmeid ettepanekuid proovida kätt õhtujuhina. Sellele järgnesid üritused seinast seina - missivalimistest jaanitulede ja juubeliteni välja. Peagi lisandusid firmaüritused ja pulmad, samuti kogu ürituskorraldus: esinejate vahendamine, cateringi leidmine, tehnilised lahendused – võimendus, valgus, lavad ja telgid.
Stiiliürituste õhtujuhina olen kandnud kostüüme barokist kuni heavy-metalini, olnud pulmavanemaks nii viieteistkümnele kui kolmesajale inimesele, rääkinud eesti, vene, ja inglise keeles, mänginud diskomuusikat sihtrühmale vanuses 30+.


Kõik see on mulle õpetanud, kui tähtis on osata publikut suunata. Seda võiks võrrelda pikamaajooksuga - igaks distantsiosaks on oma taktika. Hea õhtujuht leiab mooduse, kuidas olla vajalikul hetkel tähelepanu keskpunktis, jäädes teisel hetkel märkamatuks.

  • Eesti keeles


Mida korraldan 


  • Firmapeod
  • Suvepäevad
  • Jõulu- ja aastavahetusüritused
  • Aastapäevad
  • Juubelid
  • Pulmad
  • Üleeestilised kontsertturneed
  • Tooteesitlused ja reklaamüritused


+ audio-, video- ja valgustehnika rent üritustele.

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri