Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Mikk Merekivi
Eelmine

Mikk Merekivi

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Leino Einer
Järgmine

Leino Einer

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, soome.
Loe edasi

Margo Hussar

Kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti nii akadeemilisemaid üritusi kui võtab enda õlule pidulikult muhedat meeleolu loova pulmavanema rolli.


Järgnevalt natukene üldist infot minust ja mu pulmaisa tööst.


Olen õppinud Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorraldust, ehk vaba aja ürituste korraldamine. Haridustase on võrdsustatud magistrikraadiga. Olen kahe poisi isa.


Õhtujuhina ja pulmaisana tegelen aktiivsemalt 2006 aastast. Olen füüsilisest isikust ettevõtja (FIE). Juhin pidu nii Eesti, kui Inglise keeles.


Pulmades viin noorpaari soovil lisateenusena läbi ka kohapealse pulmatseremoonia. Sobib, kui õige registreerimine on kas liiga vara, teisel päeval, või liiga kaugel. Külalistele aga emotsiooni tahaks ju pakkuda.Keeled: eesti, inglise.


Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

Mikk Merekivi
Eelmine

Mikk Merekivi

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Leino Einer
Järgmine

Leino Einer

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, soome.
Loe edasi

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Telli uudiskiri

Viimati lisatud

LHV väikelaen

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri