Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Õhtujuht ja pulmaisa Vahur Jüris

Vahur Jüris

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht Sten Sumberg

Sten Sumberg

2 Arvustust
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
DJ ja õhtujuht Erkki Sarapuu

Erkki Sarapuu

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Roger Tibar

Roger Tibar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Virgo Kaaret

Virgo Kaaret

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Tõnis Kotsar

Tõnis Kotsar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margo Hussar

Margo Hussar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Dmitri Sobolevski

Dmitri Sobolevski

Jäta arvustus
Keeled: vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Mikk Merekivi

Mikk Merekivi

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja konferansjee Jevgeni Timoštšuk

Jevgeni Timoštšuk

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Veiko Veiert

Veiko Veiert

Jäta arvustus
Keeled: eesti, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Artur Raidmets

Artur Raidmets

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi

Vahur Jüris


Olen rahvast lõbustanud ja pidusid organiseerinud järjepidevalt alates 1991. aastast. Nüüdseks olen läbi viinud kindlasti üle 1000 ürituse. Kõige kindlamalt tunnen ennast pulmavanemana ja õhtujuhina firmapeol või juubelil.


Probleemiks pole ka lõbusate suvepäevade läbiviimine. Nüüdseks on seda kõike tehtud põhitööna juba 15 aastat. Põhitööna tähendab, et mul on aega Teie üritusega tegeleda. Olen põhjalik, teen korralikku eeltööd. Olenemata üritusest tuleb see teha kordumatuks.


Sobin Teie üritust juhtima, kui soovitakse lõbusat ja vaheldusrikast pidu. Ma ei aja erinevaid üritusi omavahel sassi, s.t. ei tee pulmadest suvepäevi. Teen peo vastavalt teie nägemusele, aidates oma kogemustega kaasa ning saan hakkama ka eesti-vene sega üritustega.


Peale iseenda julgen pakkuda ka teisi peojuhte, pulmavanemaid, sest kõigil meil on mingil määral erinev käekiri ja mina ei pruugi ka alati sobida.


Aitan kogu peo organiseerimisel, pakun välja sobivaid teenuste pakkujaid ja tegijaid. Aastatega on tuttavaks saanud suur hulk sellel turul tegutsejaid, nendest paljud lemmikud on sõelale jäänud, keda julgen alati pidudele soovitada. Eriti peab valitud seltskond tegijaid tulema pulmapeole, mille kordusest ei unista keegi.


Jõuluajal on ka head huumorisoont omav ja korralikus kostüümis jõuluvana omast käest võtta, kes sobib nii suurte kui ka väikeste peole.Ja kõige rohkem meeldib jõuluvanal peredes käia!


Kokkuvõtteks võin öelda, et kui on üritus tulemas, siis leiame sinna ka korraliku peojuhi. Loe intervjuud Vahur Jüris'ega siit.


Tänu klientide rahulolule ja toetusele, olen mitmel korral osutunud valituks Eesti suurima pulmaportaali Aasta Tegija Pulmaisa nominatsioonis.

III koht
II koht
I koht
II koht
III koht
II koht
II koht


Postituse märksõnad

0.0 0 Arvustust
Jäta arvustus
Hinda
Lisa fotod
TÜHISTA

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

EI LEIDNUD KEDA OTSISITE? VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST.

Nimi*
Email *
Sõnum*
Teenus
SAADA SÕNUM

MÄRKSÕNAD

vaata ka

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Viimati lisatud

Kategooriad
vaata ka