Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Vahur Jüris


Olen rahvast lõbustanud ja pidusid organiseerinud järjepidevalt alates 1991. aastast. Nüüdseks olen läbi viinud kindlasti üle 1000 ürituse. Kõige kindlamalt tunnen ennast pulmavanemana ja õhtujuhina firmapeol või juubelil.


Probleemiks pole ka lõbusate suvepäevade läbiviimine. Nüüdseks on seda kõike tehtud põhitööna juba 15 aastat. Põhitööna tähendab, et mul on aega Teie üritusega tegeleda. Olen põhjalik, teen korralikku eeltööd. Olenemata üritusest tuleb see teha kordumatuks.


Sobin Teie üritust juhtima, kui soovitakse lõbusat ja vaheldusrikast pidu. Ma ei aja erinevaid üritusi omavahel sassi, s.t. ei tee pulmadest suvepäevi. Teen peo vastavalt teie nägemusele, aidates oma kogemustega kaasa ning saan hakkama ka eesti-vene sega üritustega.


Peale iseenda julgen pakkuda ka teisi peojuhte, pulmavanemaid, sest kõigil meil on mingil määral erinev käekiri ja mina ei pruugi ka alati sobida.


Aitan kogu peo organiseerimisel, pakun välja sobivaid teenuste pakkujaid ja tegijaid. Aastatega on tuttavaks saanud suur hulk sellel turul tegutsejaid, nendest paljud lemmikud on sõelale jäänud, keda julgen alati pidudele soovitada. Eriti peab valitud seltskond tegijaid tulema pulmapeole, mille kordusest ei unista keegi.


Jõuluajal on ka head huumorisoont omav ja korralikus kostüümis jõuluvana omast käest võtta, kes sobib nii suurte kui ka väikeste peole.Ja kõige rohkem meeldib jõuluvanal peredes käia!


Kokkuvõtteks võin öelda, et kui on üritus tulemas, siis leiame sinna ka korraliku peojuhi. 


Tänu klientide rahulolule ja toetusele, olen mitmel korral osutunud valituks Eesti suurima pulmaportaali Aasta Tegija Pulmaisa nominatsioonis.

III koht
II koht
I koht
II koht
III koht
II koht
II koht


Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Eesti Ettevõtete Jõulupidu

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri