Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Õhtujuht Romet Koser

Mina olen Romet. Justkui tavaline Eesti mees, kes oskab natukene kõike. Aga oskan ka! Käin oma suguvõsas juba sissetallatud rada ja olen kaasmaalastele abiks siis, kui on vaja inimest, kes aitaks sündmust/pidu/õhtut/tuju üleval hoida. Olen korraldanud ja aidanud korraldada vististi kõiki võimalikke rahvarohkeid sündmuseid. Minu 15 + aastase karjääri jooksul pole ma vist ainult matust veel tervenisti läbi viinud.


Millistel sündmustel saan abiks olla:


• Pulmad


Olen aidanud noorpaaridel pulmi läbi viia 15 aastat. Eriti meeldib mulle maalähedaste pulmade korraldamine. Korralik taluõu, tühjaks tõstetud küün, poistel on härmoonikud kaenlas ja pidu las alata. Ehkki, sellist Eesti pidu jääb järjest vähemaks, jäävad pulmad ometi alles. Seal siis kohtumegi!


• Juubelid


Sünnipäevalapsel on tihtilugu tunne, et tegelikult ei taha ta pidu pidada, kuna sellega kaasneb stress. Otsi koht, tee süüa, mõtle, mida külalistega peale hakata. Tegelikult on vaja, nagu iga sündmuse puhul, ainult kolme asja: kohta, toitu ja kedagi, kes aitab õhtu algusest lõpuni läbi viia. Pole midagi lihtsamat. Palun väga - õhtu aitangi mina sisustada.


• Aktused


Aktuste juhtimine ja konfereerimine on küll teine tera kui pidu ja pillerkaar. Tavaliselt on need ju tõsised ja ametlikkusest pakatavad must-valged paraadid. Aga need ei pea sugugi olema igavad ja sõna sõnalt mahaloetava teksti etlemiskursused. Aktuseid, etluskonkursse, lauluvõistluseid ja konfereerimisi on võimalik teha ka nii, et saalis istub inimene naeratab või korraks tõeliselt kaasa mõtleb.


• Päevajuhtimised


Eriti suure naudinguga viin läbi erinevaid vabaõhuüritusi. Seda lihtsalt põhjusel, et mulle meeldib ujuda vabas vees. Teisisõnu - mulle meeldib, kui ma saan improviseerida, teha inimestega välkintervjuusid ja mis seal salata - ajada ka lorajuttu. Eriti on selline oskus kasuks tulnud, kui on vaja kommenteerida kas võrride võiduajamist või rammumeeste jõukatsumist. Siin mahuvad minu pagasisse vaata, et igat laadi vabas õhus asetleidvad sündmused: laadad, külapäevad, teemapäevad, festivalid, suvepäevad.


• Laste sünnipäevad


Olen töötanud hobi korras üle 15 aasta suuruselt teises Eesti nukuteatris (Viljandi Nukuteater). Ajast, mil ma trupiga ühinesin, olen seal läbi viinud ka laste sünnipäevi. Üsna pea liikusid sünnipäevad juba majast välja ja tänaseks käin juba üle terve Vabariigi laste pidudel kloun Felixina.Loe intervjuud Rometiga siit.


Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad