Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

DJ ja õhtujuht Mark Kitajev

Mark Kitajev on Eesti meelelahutusmaastikul üks vastutustundlikumatest inimestest. Tema jaoks on oluline, et sündmused saaksid täislahenduse ning maksimaalse rahulolu.


Oma selge ja kõlava häälega on ta Eesti nr. 1 raadiojaama Sky Plus saatejuht, lisaks panustab Retro FM ja Rock FM edulugudesse. Tema sõnul on raadio kõige parem töö ja hobi ühes. Tänu sellele suudab pakkuda kõige laiema fonoteegiga muusikat, kust ei puudu ammu unarusse jäetud '60, '70, '80, '90, '00 ja tänapäeva hitid. Arsenalis on peamiselt eesti, vene ja inglise keelsed lood.


Olles pealinna kuumima ööklubi Teater resident, olete temaga kindlasti kohtunud näiteks Bailas, BART Pianobaris, Hilton Park Lounge's, Sunset Lounge's, ööklubides Africa, Bon-Bon, Kassa, Mishka, Mynt, PRIVE, Sugar, Red jpt.


Mark juhib peamiselt avalikke üritusi ja konverentse ning era-, pulma-, firma-, suve- ja jõulupidusid. Viimased suuremad ülesastusmised olid Kakumäe Haveni muinastulede ööl (2017), Eidapere jaanitulel (2017 ja 2018), OG Elektra (Grossi Toidukaupade kett) kontserni uusaastapeol (2018), Kakumäe jaanitulel (2018), Toila Suveõhtu Staaridel (2018), Maardu Sügislaadal (2018), Elering AS aastagalal (2018) jpt. Aastal 2019 kohtab Marki näiteks Eidapere, Järvakandi ja Pühajärve jaanitulel, kuid tervet nimekirja ei jõuaks siia üles kirjutada, kui arvestada kinniseid üritusi.


Aga õnneks leiab Mark teie jaoks aega! Suhtleb perfektselt eesti, vene ja inglise keeles, kakskeelsed üritused ei ole kliendi jaoks enam probleem.


Kui soovite Marki tellida päeva-/õhtujuhi, sündmuste juhi, moderaatori, maskoti, jaanitule kokkupanija, DJ, jutustaja, turundaja või mõne kombinatsiooni näol - kirjutage kohe praegu!


Lisaks saab tema kaudu ka jõuluvana tellida. Ei tea, kust need kontaktid küll pärinevad...


  • Eesti keeles
  • Inglise keeles
  • Vene keeles

  Postituse märksõnad

  Hinda
  Lisa fotod
  Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


  Postituste vahel navigeerimine

  MÄRKSÕNAD

  Viimati lisatud

  Anne Loho

  Anne Loho

  Jäta arvustus
  Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
  Loe edasi
  Rändaja

  Rändaja

  Jäta arvustus
  Loe edasi
  Jõulutähed

  Jõulutähed

  Jäta arvustus
  Loe edasi

  Jälgi meid ka

  Viimati lisatud

  MÄRKSÕNAD

  Kategooriad

  Telli uudiskiri