Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Õhtujuht ja pulmaisa Toomas Lumi

Toomas Lumi

1 Arvustust
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
DJ Deniss Karabljoff

Deniss Karabljoff

Jäta arvustus
Keeled: vene.
Loe edasi
Pulmaisa ja õhtujuht Madis Lain

Madis Lain

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margo Hussar

Margo Hussar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Norbert Kaareste

Norbert Kaareste

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margus Luik

Margus Luik

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Roger Tibar

Roger Tibar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht Taavi Libe

Taavi Libe

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Tõnis Milling

Tõnis Milling

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Mikk Merekivi

Mikk Merekivi

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Leino Einer

Leino Einer

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, soome.
Loe edasi
DJ ja õhtujuht Erkki Sarapuu

Erkki Sarapuu

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi

Ansambel Detail

Ansambel Detail on loodud kahe mehe poolt 1992. aasta novembris. Aktiivne tegutsemine sai alguse siiski aastast 1993. Selle aja jooksul on esinetud Eestimaa väga erinevates paikades mitmesugustel üritustel. Bändi algupäevist alates mängisid ansamblis Agu Oks ja Vello Erikson.


2005.a maikuus Agu lahkus ansamblist ja tema koha võttis üle Hannes Pertel, mees, kes siiani on ennast tõestada püüdnud amatöörsetel rinnetel. Olgu see siis lauluvõistlus, karaoketurniir või mõni üles astumine mõne teise kollektiiviga. Hannes on osalenud FinBaltic 2004 Karaoke turniiril, kus laeks jäi poolfinaal. Veel ka lugematul arvul teistelgi karaoke võistlustel, mis 2006 aastal viisid lõpuks välja Karaoke MM-i Eesti eelvooru poolfinaalini (jääb mulje, nagu oleks tegemist „igavese poolfinalistiga”…), mida vahendas otseselt telesaade KARAOKEÄSS!


Kui senini mängis DETAIL ainult eestikeelset tantsumuusikat, siis peale Hannese tulekut on bänd justkui ümbersündinud. Inglise keeles võiks Detaili nüüdsest nimetada „country-dance-band”’iks. Repertuaaris on välja kujunenud kaks põhisuunda: kõige ehtsam contemporary country ja kõigile teada-tuntud eesti keelne. Algses oli hinges väga suur kahtlus country toimivuse pärast eesti rahva seas, kuid tänaseks võib südame rahuga väita, et see oli ainuõige otsus. Eestlane on maalähedane inimene ja mis seda veel paremini iseloomustakski, kui country! Tõsi — otsest country-kultuuri küll Eesti VEEL eriti arenenud ei ole, kuid tõestatud see nüüdseks on, et country töötab Eesti rahva seas!


Samas, et säilitada paindlikust, on repertuaari lisandunud ka nii inglise keelseid pop-, rockhitte kui ka mõningaid venekeelseid laule. 

Postituse märksõnad

0.0 0 Arvustust
Jäta arvustus
Hinda
Lisa fotod
TÜHISTA

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

vaata ka

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Viimati lisatud

LHV väikelaen

Kategooriad
vaata ka