Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Antti Kopliste

Antti Kopliste ühemehebänd on projekt, mis sobib hästi pubisse või firmapeole, aga kindlasti ka sünnipäevale või pulma. Repertuaaris on tänaseks ca 200 lugu igale maitsele kui just diskosõbrad välja arvata.  Vajadusel või tellija soovil kasutan esinemistel ka külalismuusikute abi, teinekord on "seltsis segasem".


Kui sul ei ole kama kaks mis nurgas tümpsub ja sa ei soovi oma peole hülgevuntside ja nahkvestidega pillimehi, siis on hea ja kvaliteetne ühemebänd just see mida Sa vajad. Hea pillimehe tunned ära sellest, et ta oskab kella vaadata, ta ei hiline peole, ei kolista laval kui rahvas juba saalis on ja peab kinni kokkulepetest, muusika on maitse küsimus.


Ka pillimees on teenindaja. Hea pillimees viib ennast kurssi mislaadi üritusega on tegemist ja riietub vastavalt sellele. Need on pisiasjad, aga neid pannakse tähele ja see on minu arvates oluline.


Hea pillimees annab osa teenitud sissetulekust tagasi ;) Ta nimelt ei kuluta kogu raha ära, vaid investeerib regulaarselt tehnikasse, uuendab pilliparki ja teadmisi. Mida kvaliteetsem on tehniline külg, seda parem on elamus!Loe intervjuud Antti'ga siit.

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Eesti Ettevõtete Jõulupidu

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri