Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Elis Loik

Elis on televaatajaile tuttav saadetest “Eesti otsib superstaari” (2015) ning “Eesti Laul” (2018). Lisaks aastatepikkusele soololaulukogemusele, on Elis tegev ka koosseisudes Ott Lepland kvartett ja Etnopatsy ning kaasa löönud mitmetes teistes projektides nii põhi- kui taustalauljana.


Lauljat on võimalik tellida nii akustilise duo kui terve bändi koosseisus.


Duo on esinenud koos juba mitu aastat ning seda nii pulmatseremooniatel ja -pidudes, õhtusöökidel, kui kohvikutes. Repertuaar on lai ning peaasjalikult leiavad esindust stiilid nagu pop, soul, jazz, kuid leidub ka muid pärle. Kava koostamisel on võimalik võtta arvesse nii tellija maitset juba repertuaaris olevate lugude osas kui ka soovilugusid. Levinuim esinemise pikkus on 2 x 30 minutit, kuid tellija soovid on etteaste kujundamise aluseks. Väiksemate ürituste puhul on võimalik tagada tehnika duo enda poolt. Elis't saadab kitarril Mart Abro.


Elis & The Phunkys on kaasahaarav peobänd, kelle repertuaari kuuluvad nii vanemad eesti- ja inglisekeelsed hitid kui ka hetkel edetabeleid vallutavad laulud. Bänd on ideaalne tantsukiskuja pulmades, firmapidudel, sünnipäevadel jne. Kava pikkus on kuni 1,5 h ning tellijaga läbirääkimiste tulemusel kujundatav. Ka soovilood on tervitatavad.


Love Criminals on stiilne ja kvaliteetne 5 liikmeline peobänd mis loob teie sündmusele just õige soundtracki. Mitmekülgne repertuaar ulatub 50ndate rokenrollist tänapäevaste superhittideni. 


Bändi tellides saate mugavalt kogu paketi: muusikud, kvaliteetse helitehnika ning helitehniku.


Intervjuud Elis'ega on saab lugeda siit.

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri