Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Henri Tali & Madis Ligi

Teeme kvaliteetset tantsumuusikat ja repertuuar on lai, alates eesti muusika kullafondist kuni 80`e 90`ndate disko hittideni välja 2QS, Code One, Jason Donovan, Rick Astley jne. Muidugi ei puudu ka repertuaarist meie enda looming.


Üldjuhul jäävad meie setid kas 3x40 minutit või 4x30 minutit aga eks seda annab kokku leppida vastavalt Teie soovile.


Oleme olnud Madisega laval üle kaheksa aasta. Selle kaheksa aasta jooksul on meil õnnestunud välja anda debüütalbum, mis ilmus 2012 ja oleme erinevate singlitega olnud mitmetel kogumikel ja korduvalt ka eesti muusikat mängivate raadiote edetabelites.


Kui peate lugu kvaliteetsest peost ja oma tööd kui ka publikut armastavatest lõbusatest muusikutest, siis oleme just Teie üritusele õige bänd!


Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Eesti Ettevõtete Jõulupidu

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri