Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Margit Tali Bänd

Margit Tali Bänd koosneb neljast muusikust ning lugematul hulgal heast emotsioonist, mida tekitavad meis muusika ning tantsivad ja rõõmsad inimesed :)


Meie muusikavalik on laiahaardeline ning tuttav, mis meie rõõmuks on pannud tantsima nii nooremad kui vanemad pidulised.
Koosseis:


MARGIT TALI - vokaal, väike akordion

ANDRES VAGO - backvokaal, kitarr, saksofon

SILVER SIRP - backvokaal, basskitarr

KEIO MÜNTI - trummid


Loe intervjuud Margit'iga siit.

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
5.0 2 Arvustust

Margit Tali Bändi kutsusin aasta alguses esinema Häädemeeste Seltsimaja Meeleoluõhtule. Kui muidu on meie rannarahvas tantsuõhtutel pisut tagasihoidlik ning kiirelt tantsupõrandale ei kipu, siis Margiti bänd sulatas rahava südame juba esimeste lugudega. Ning lõpuks tantsis viimne kui üks külaline.
Repertuaar on bändil väga mitmekesine ning sobilik igale maitsele.
Kindlasti ei saa ma mainimata jätta Margiti häält, see on selline mida soovid veel ja veel ja veel kuulata, sest see on lihtsalt imeline.
Soovitan Margit Tali Bändi kõigile vägagi soojalt, sest parim emotsioon on garanteeritud.

Reply Share Kas sellest arvustusest oli abi?

Super bänd❤
Repertuuaris nii Eesti kui ka välismaiste artistide lugusid ning bänd pani pulmakülalised tantsima nii, et inimestel oli võhm väljas.
Margit ise on nii armas inimene, kes ka argielus särab nagu päike.
Kes veel kahtlevad, kas Margit Tali bändi üritusele kutsuda siia igaljuhul soovitan!!

Reply Share Kas sellest arvustusest oli abi?


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri