Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Merike Susi & "Kui kunagi veel näeme siis teisiti on kõik"

See rõõmsameelne ja energiast pakatav projekt-band tekkis Kanal 2-s jooksnud teleshow “Suur Komöödiaõhtu” raames.


Kuna band oli väga hea siis kutsuti ka stuudiost välja erinevatele sündmustele muusikalist osa pakkuma.


Bandi liider on supersärav naine, megakogemusega muusik, laulja, laulukirjutaja, muusika mentor ning produtsent Merike Susi kelle selja taga on noorema generatsiooni popi-, jazzi- ja rocki scene parimad muusikud, näiteks: Siim Usin, Hannes-Agur Vellend, Hans Kurvits, Mikk Simson, Jaan Varts, Karl Kanter, Kristjan Kaasik, Ricardo De O. Guarilha, Jörgen Pakkas, Pent Järve, Mairo Marjamaa, jne. Koosseis moodustub kes parasjagu vaba on.


Iga sündmus on erinev ja sedasi kohandub ka band vastavalt kliendi soovidele.Tihti juhtub et bandiga astuvad lavale rahva hulgast inimesed või klient ise et mõni äge muusikaline üllatusnumber esitada. Merike on valmis õpetama ja aitama eriprojekti kokku panna ning ellu kutsuma.


Väga populaarsed on rahvaga koos ühislaulmised mida Merike suurepäraselt eest veab ja ka ette valmistada aitab.


Bandi repertuaar on väga lai, mitmekesine ja mitmekeelne ning pannakse kokku vastavalt vajadusele. Bandi kava pikkus 90 min.

  • Eesti keeles
  • Inglise keeles
  • Vene keeles
  • Soome keeles
  • Hispaania

Bandi üks eriprojektidest on “Annie Lennox & Eurythmics special” kava 60min. Antud kava raames saab kuulda Annie Lennox'i tuntumaid lugusid aastaist 1981-2003.

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Eesti Ettevõtete Jõulupidu

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri