Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Nukker Kukeke

Ajutised lahendused on kõige püsivamad. Nii on ka ansambli nimega. Kiiresti otsustades ja ühe stuudio helisalvestuse iseloomustuseks pillatud veider sõnamäng - nukker kukeke - on osutunud vastupidavamaks, kui arvestatav osa Eesti ansambleid.


2002. aasta alguses käima lükatud ansambel on sealtsaati esinenud üle Eestimaa kõikvõimalikel sündmustel alates gümnaasiumi lõpupeost kuni Ida-Virumaa pensionäride kokkutulekuni.Väga paljud ansamblid reklaamivad, et nad sobivad igale peole. Meie paraku ei sobi. Ei sobi sellisele peole, kus inimesed eeldavad peent klaasikalist muusikat või niisama taustaks tinistamist. Ei sobi sellisele peaole, kes kutsuvad meie nime tõsiselt võttes mõnele kurvale sündmusele :). 

Aga me sobime kindlasti sündmustele, kus kõike (sh ka meie bändi nime) ei võeta surmtõsiselt, kus rahvas on rõõmus ning seltskonna tantsulembus ei ole ainult sõnakõlks. Sellise peol saate osa viimase poolsajandi parimatest tantsu- ja kergemuusika šedöövritest. Seda kõike natuke omas mahlas, olgu selleks siis oma seaded, ise tehtud sõnad (õiged sõnad ei tule hetkel meelde), kummalised muusikalised lahendused (sest me kõik oleme nii loovad...) või siis tantsumuusika traditsioonide jõhker murdmine publiku ovatsioonide saatel. 


Meid ei esitata raadios, me ei osale konkurssidel, me ei käi tarifitseerimiskomisjonidele ette mängimas, me ei skandaalitse Elu 24 lehekülgedel. 


Me teeme lihtsalt muusikat, mis meile ja rahvale meeldib. 


Emotsiooniga!

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad