Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Tšellist Heiki Palm

Heiki Palm on lõpetanud Tartu H. Elleri nim. Muusikakooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tunnustusega tšello erialal. Seejärel õppis ta USA-s Akron´i Ülikoolis, Ohios ning lõpetas magistrantuuri kiitusega - “Outstanding Graduate Student in Strings”.  Samuti täiendas ta end doktorantuuris tšello erialal USA-s Alabama Ülikoolis, aastatel 2007-2008 ja 2011-2014.


Heiki Palm on mänginud mitmete mainekate tšellistide ja tšellopedagoogide meistriklassides, sh. Mr. Janos Starker, Mrs. Maria Kliegel, Mr. Martin Ostertag, Mr. Richard Aron, Hr. Teet Järvi jt.


Alates 2005a. on Heiki Palm andud kammerkontserte koos pianist Anne-Mai Palmiga ja esinetud on nii Eestis kui USA-s paljudes paikades (Baltimore, MD, NY Eesti Maja jt.) Heiki on aktiivselt osalenud ka Eesti Kultuurkapitali siht­finantseeringuga projektides, sh. Tartu Kammerkontsertide Sari „Con Sordino“, kontsert-projektid Eesti muusikakoolides, lasteaedades ja mõisates, Tartu Talvemuusika Festival jt. 


Heiki Palm jätkab tööd  tšellisti ja pedagoogina, hetkel on tal leping orkestrandina Vanemuise Teatri Sümfooniaorkestris ja soolotšellomängijana Vanemuise Teatri lavastuses “Vaim Masinas - G.F. Parrot” 

 

Heiki õpetab tšellot Põlva- ja Võru Muusikakoolis. Samuti on ta aastal 2010 rajatud Tartu eramuusikakooli „Muusikakoda“ asutaja liige ning tšelloõpetaja.


Võimalik tellida erinevatele üritustele nagu nt.  pulmad, laulatused, registreerimised. 


  • soolotšello
  • tśello-klaveri duo
  • trio - viiul, klaver, tśello

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri