Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Õhtujuht ja pulmaisa Urmas Naudre

Urmas Naudre

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
DJ Deniss Karabljoff

Deniss Karabljoff

Jäta arvustus
Keeled: vene.
Loe edasi
Õhtujuht, pulmaisa ja artist Mihkel Tikerpalu

Mihkel Tikerpalu

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Juhan Krull

Juhan Krull

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Leino Einer

Leino Einer

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Vahur Jüris

Vahur Jüris

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht Lauri Liiv

Lauri Liiv

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise, soome.
Loe edasi
DJ ja õhtujuht Erkki Sarapuu

Erkki Sarapuu

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Pulmaisa ja õhtujuht Madis Lain

Madis Lain

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi
Õhtujuht Sten Sumberg

Sten Sumberg

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Ilja Golomb

Ilja Golomb

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht Roger Tibar

Roger Tibar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi

Eisma Külalistemaja

Eisma Külalistemaja pakub teile võimalust viia läbi koolitusi, seminare, korraldada firmapidusid, suvepäevi, sünnipäevi ja pulmi.


Eisma Külalistemaja pakub teile erinevaid ööbimisvõimalusi.
Meie peamaja on  33-kohaline: toad on 1-, 2- ja 3-toalised, lisaks avar kuni 60-liikmelisele seltskonnale klaasgalerii ( 75 m² ) ja TV-nurk.


Paar sammu eemal peamajast asub väike saunamajake ja kümblustünn, mis koos üheteist 4-kohalise kämpingu majakesega moodustavad omaette kompleksi. Lisaks mahub mändide alla telkima.


Suur saunamaja koos kümblustünniga pakub kordumatut võimalust romantikutele – leilitades merd imetleda.


Pidutseda võib 300 meetrisel rannaribal või mändide all (~50 meetrit rannast) asuval põrandaga välitelgis suurusega 120 m² ja 210 m²! Olemas ka ümmargused lauad
ja pehmed klapptoolid koos katetega 150-le inimesele.


Eisma Külalistemaja 4,5-hektariline territoorium pakub ainulaadset elamust.


Koha ajaloost
Eisma küla serval, kus kunagi oli rahvamaja, hiljem  ENSV ajal Raamatukaubastu suvila, asub nüüd uus Eisma Külalistemaja.
Eisma Rahvamaja ehitati külarahva oma jõudude ja vahenditega 1928 aastal. Seda maja mäletavad üksikud vanema põlvkonna inimesed – elukeeris on pillutanud neid mööda ilma laiali ja enamus neist on meie hulgast lahkunud. Jäänud on üksikud fotod ja mälestused vanavanematelt.


Raamatukaubastu suvila ja Eisma rand koos männimetsaga oli puhkuseveetmise kohaks väga paljudele. Kohale oldi truud aastakümneid. Nüüd on juba suureks kasvanud põlvkond, kes lastena sulistas rannavees ja mängis oma mänge metsas ja külas.


2001.a. jõulude ajal põles kahjuks vana suvila maha. Varemed seisid aastani 2003. Nüüd aga on kerkinud nende asemele uus ja kaasaegne külalistemaja. AS Landvaldi poolt ehitada lastud ja sisustatud hoones on kõik võimalused mõnusa puhkuse veetmiseks. Vanas saunas on tehtud remont ja leiliviskamine ning veega lobistamine on nüüd tunduvalt lihtsam  kui varem.Postituse märksõnad

0.0 0 Arvustust
Jäta arvustus
Hinda
Lisa fotod
TÜHISTA

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

vaata ka

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Viimati lisatud

LHV väikelaen

Kategooriad
vaata ka