Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
DJ ja õhtujuht Mark Kitajev

Mark Kitajev

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Roger Tibar

Roger Tibar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Urmas Naudre

Urmas Naudre

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Sten Sumberg

Sten Sumberg

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Ilja Golomb

Ilja Golomb

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht Lauri Liiv

Lauri Liiv

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Dmitri Sobolevski

Dmitri Sobolevski

Jäta arvustus
Keeled: vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margo Hussar

Margo Hussar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Virgo Kaaret

Virgo Kaaret

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Norbert Kaareste

Norbert Kaareste

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Mikk Merekivi

Mikk Merekivi

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht, pulmaisa ja artist Mihkel Tikerpalu

Mihkel Tikerpalu

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi

Klinkberg Venue

Klinkberg Venue on ideaalne paik erinäoliste sündmuste korraldamiseks. Konverentsid, galaõhtusöögid, firmapeod, pulmad, vastuvõtud, kontserdid ja muud pidulikud sündmused on kõik Klinkberg Venuesse oodatud!


Klinkberg Venue asub Tallinnas Maarjamäe lossi õuel.


Sinu ja Su külaliste käsutuses on kuni 1000 m2 pinda, mida saame kujundada just teie soovidest ja vajadustest lähtuvalt.  Klinkberg Venues on alati soe ja valge hoolimata aastaajast. Lisaks on tagatud kõik elementaarsed mugavused, sh.  kaasaegne ja ruumikas WC ning garderoob.


Mahutavus:

  • Teatristiilis või vastuvõtuna kuni 650 inimest
  • Ümarlaudades kuni 400 inimest

Märkamatult on suvi seljataha jäänud ja kätte jõudnud aeg hakata planeerima jõulu- ning uue aasta sündmusi. Kui enamus peoruume Tallinnas ja selle lähistel on juba läbi käidud, siis tasub kindlasti kaaluda uut peopaika Eesti Ajaloomuuseumi õuel Maarjamäel. Siin on, millega oma peokülalisi üllatada!


Novembriks kerkib Maarjamäe lossi õuele 1000-ruutmeetrine peotelk, mis mahutab restoranistiilis istuma kuni 400 peokülalist ning ruumi jääb veel üle kõigeks muuks vajalikuks. 100 ruutmeetrit võtab enda alla elegantne lobby koos garderoobi, teenindus- ja VIP-tualettidega. Suures saalis on standardne lava koos tehnikaga, tantsupõrand, toolid-lauad, baarinurk, tagaruumid esinejatele ja toitlustajatele. Ruumides on loomulikult küte ja vaatamata maast laeni läbipaistvatele seintele, on peotelgis sees õdus ja soe. 


Peopaiga sisekujunduse saate tellida täpselt sellise, nagu teie peole kõige paremini sobib. Kas pikad lauad või väikestele seltskondadele mõeldud ümarlauad või hoopis püstijalu vastuvõtt? Kas uhked lühtrid või lõhnavad kuuseokstest vanikud lae all? Kas valge ja kuld või punane ja must – isegi värvitoonid, mis miljöö loovad, võite ette anda. „Maarjamäe peotelgis on teretulnud kõik teemad ja stiilid. Oleme 15 tegutsemisaasta jooksul loonud interjööre igale maitsele. Meie suurtes dekoratsiooni- 
ja mööbliladudes leidub peaaegu kõike. Ja kui täpselt soovitut ei olegi, siis leiame selle kindlasti ning toome peoõhtuks kohale. Laske vaid oma fantaasial lennata, meie jaoks piire ei ole,“ kinnitab Klinkberg Holdingu juht Priit Vanatoa. 


Ilmatargad ennustavad lumist talve. Sel aastal ei pea romantilise muinasjutumaa otsigule sõitma kaugele linnast välja. Vähem kui 10-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast ootab teid küünaldega palistatud talvetee, mis viib üles ajaloolisesse lossihoovi. Õhtupimeduses värviliselt valgustatuna mõjub Klinkbergi peotelk kutsuva ja müstilisena. Just sellisena, et õige peomeeleolu tekib juba enne sisenemist ja ei taha veel hommikukski lõppeda. 
Miljöö loob meeleolu! 


Klinkbergi peotelk ootab teid Maarjamäel novembrist veebruari lõpuni. 

Postituse märksõnad

0.0 0 Arvustust
Jäta arvustus
Hinda
Lisa fotod
TÜHISTA

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

vaata ka

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Viimati lisatud

LHV väikelaen

Kategooriad
vaata ka