Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Improteater IMPEERIUM

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. Lisaks näitlejatele improviseerivad etendustel ka valgustaja ja muusikud.


Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis. 


Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.


Improteater IMPEERIUM kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis, mis omakorda alustas tegevust 2009. aastal.


Impros ei tea keegi, mis juhtuma hakkab, kuid kõik on võimalik! Seepärast armastab trupp improt igal kujul:


  • naerutame publikut kahevaatuseliste etendustega
  • pakume elevust tellimusesinemistel
  • äratame huviliste fantaasiat koolitustelImproteatri koolitused on maailmas hinnatud meeskonnakoolitustena, kuna parandavad koostööd ja äratavad loovust.”


Improteatri IMPEERIUM näitlejad on professionaalid ja kogenud koolitajad. Improteatri koolitusel loome pingevaba ja turvalise keskkonna, kus inimesed saavad end vabaks lasta ning välja elada. Lõbusate harjutuste ja grupimängudega käivitame fantaasialennu, arendame tähelepanu ja reaktsioonikiirust ning paneme naerma eksimuste üle.


Osalemiseks ei pea tingimata olema näitlemiskogemusega või suur teatrisõber. Improviseerida võivad kõik, kes soovivad:


  • kasvatada enesekindlust ja esinemisjulgust
  • arendada positiivset ja avatud ellusuhtumist
  • või lihtsalt veeta suurepäraselt aega!Sain super elamuse koos tõeliselt suure “naerulaksuga”. Siiras rõõm oli heamaitselise huumori eest!


Klient.
IMPEERIUMit saad tellida sünnipäevale, pulma, suvepäevadele, jõulupeole, aktusele vm üritusele, kus soovid inimesi rõõmustada ja elevust tekitada. Pakume huvitavat ja uudset, humoorikat ja personaalselt Sulle mõeldud meelelahutust. Meie esinemise pikkus sõltub Sinu soovist (tavapärane kestus on 30-45 minutit). Vastavalt tellimusele sõidame publiku juurde 3-4 näitleja ja lavamuusikuga. Lavakujundust pole vaja kaasa vedada ning seetõttu saame improteatrit mängida peaaegu igas ruumis ja paigas üle kogu kauni Eestimaa. 


Oleme naerutanud töötajaid erinevate valdkondade ettevõtetest: Empower, Paulig, Swedbank, Vopak EOS, EAS, Elisa, Elion, Eesti Loots, Tallinna Vesi jt.


Oleme pakkunud elevust nii avalikel kui ka organisatsiooni-sisestel üritustel: Eestimaa Spordiliidu Jõud sügisseminar, Betti Alveri luulepäevad, Kooliteatrite Riigifestival, Tartu tudengite Sügispäevade avaüritus, Metsaülikool, Eesti Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupi tänuüritus, Rapla Kaitseliidu kogunemine, MISA aastapäevaüritus jm.


IMPEERIUMI ESINEMISPAKETID:

Improviseeritud esinemise teeme kahe IMPEERIUMi näitlejaga, keda toetab heliliselt üks muusik. Saad näha stseene ning pinget pakkuvaid olukordi, mis kahe inimese vahel ette võib tulla. Kui näitlejaid laval puudu jääb, võetame publikust lisa (nende enda loal loomulikult!) ja ükski situatsioon ei jää lõbusa lahenduseta.

Etendust mängime kolme näitlejaga, keda saadab üks IMPEERIUMi muusik. Kolmekesi loome stseene, sketše, laule ja isegi tantsunumbreid! Publiku heaks paneme tööle spontaansuse ja kiirreageerimise.

Mängime 5 imperaaliga kohapeal sündiva etenduse, mida vürtsitab publik omapoolsete soovide ja pakkumistega – kuhu ja kuidas edasi. Kui soovid, mängime lisaks teise vaatuse ehk õhtu võime sisustada ka kaheosalise improetendusega. Midagi sellist nagu Sinule ja Su kaaslastele ette kantakse, ei näe maailmas keegi teine enam kunagi.

Üks tuntud eesti näitleja on valmis ennast ületama ja tulema koos meie impronäitlejatega Sinu üritusele improviseerima. Teatrilavadel või teleseriaalides tuntud näitleja hüppab pea ees tundmatusse ja proovib luua kõike kohapeal välja mõeldes. Abistame teda sellel avastusretkel kahe IMPEERIUMi näitleja ning ühe muusikuga. Ole valmis üllatuma!


Meiega koos on juba publikut rõõmustanud näiteks:


Indrek Ojari, Piret Krumm, Ott Sepp, Liina Tennosaar, Egon Nuter, Saara Kadak, Veikko Täär, Anne Veesaar, Elina Reinold, Karol Kuntsel, Margus Prangel, Venno Loosaar  jpt.

Valgustaja:


Kõigile etenduspakettidele saad juurde anda lisavärvi IMPEERIUMi valgustaja abil. Vastavalt stseenidele loob meie valgustaja just õige miljöö ja laseb tekkinud kujutluses ennastunustavalt improt nautida.Kaks moosekanti:


Etenduse ilmestamiseks ja muusikaliselt eripalgeliseks muutmiseks telli ühe muusiku asemel oma pillihelisid lennutama kaks muusikut. Mõnusa sümbioosi loovad näiteks kitarr ja viiul.Ansamblid:


Tarvo Krall ja bänd L’Dorado!


L´Dorado on juba üle 20 aasta oma suviselt heliseva muusikaga eestimaalasi tantsitanud läbi lume ja päikese. Viimasel aastal on tüüpilise sambarumbatamise kõrvale tulnud uusi latiinomaadele omaseid rütme: cumbia, merengue, carioca ja loomulikult tantsusaalide lemmik – salsa. Eksootilised nimed, aga laulud ise on kõlalt väga eestlaslikud. Ja loomulikult on suurimaks trumbiks laulude tekstid, mis oma sisult ja hingelt aastaid nii L’Dorado’t kui nende sõpru on rõõmustanud – au ja kuulsus: Laur Lomper, Jaan Tätte ja Eve Pärnsalu.


Maarius Pärn ja Eneseimetlejate Klubi!


Muusikastiil, mida imperaal Maarius Pärn viljeleb, on emakeelne pärimuslik popp maailmamuusika ehk sotsiaalaktuaalne imetlus… Laulud on omaloomingulised, tekstidena on lisaks Maariuse enda sõnadele kasutatud ka tuntud eesti luuletajate riime. Maarius esineb nii sooloartistina kui ka bändiga (Eneseimetlejate Klubi). Kestus: kuni 45 min (võimalik ka pikemalt).

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
5.0 1 Arvustust

"Sain super elamuse koos tõeliselt suure "naerulaksuga". Siiras rõõm oli heamaitselise huumori eest.

Klient.

Reply Share Kas sellest arvustusest oli abi?


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri