Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Vein ja pintsel

Oled väsinud kiirest argipäeva elust? 

Soovid teha midagi uut ja meeleolukat?

 

Meie poolt pakutud meelelahutus sobib paljudeks erinevateks sündmusteks alustades sünnipäevadest kuni firma üritusteni. Mis kõige parem, eelnevat kunsti kogemust pole vaja!

Meie kunstitundides on võimalik maalida endale koju, kontorisse või kingituseks ainulaadne teos mille saab peale valmimist seinale riputada.

 

 

Vein ja Pintsel pakub omalt poolt

 

Kunstitarbeid ja kõike muud maalimiseks vajalike tarvikuid. Võta kaasa hea tuju ja tule õpi midagi uut ning loomulikult kohtu ka teiste lõbusate inimestega. Ära oota vaid vali kalendrist endale sobiv pilt ning tule kohale! Soovi korral võta kaasa oma lemmik vein, õlle või mittealkohoolne jook ning kerged suupisted.

Elamused

 

  • Tüdrukuteõhtu
  • Sünnipäevad, peod, sündmused, tähtpäevad
  • Laste sünnipäevad
  • Firma ja kliendi üritused
  • Tiimiüritused
  • Hooajalised peod

 

Gruppidele

 

Meie poolt pakutud meelelahutus sobib paljudeks erinevateks sündmusteks, ükskõik mis põhjus et sõprade, pere või töökaaslaste ühineda ja lõbusalt aega  veeta! Tegutseme üle Eesti ning leiame Teile sobiva lahenduse. Lihtne, lõbus ja täiesti stressivaba elamus!

 

 

Lastele

 

Kakao & Pintsel tegeleb vaba aja tegevuste valdkonnas ning pakub võimalusi väärtuslikuks vaba aja sisustamiseks. Korraldame iganädalaseid üritusi laste, noortele ja peredele, suvelaagreid ja laste sünnipäevasid.

 

 

 

 

MEIE ARVATES ON MAALIMINE LÕBUS KUNST NII ET VÕTA KAASA OMA SÕBRAD, LEMMIKJOOK JA TULE NAUDI LÕBUSAT ÕHTU KOOS MEIEGA!


LIHTNE, LÕBUS JA TÄIESTI STRESSIVABA ELAMUS!

 

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

[forms ID=20]

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri