Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

LAURI LIIV SWING BAND

Esitame 7-liikmelise eesti parimatest (jazz) pillimeestest koosneva bändiga Michael Bublé lugusid. Peamiselt tema suurepäraseid swingitõlgendusi, aga ka originaalloomingut. Muusikalist materjali on meil 1,5 tundi. Nii et saame teha ühes, kahes või ka kolmes setis. Sobib hästi sellistele peenetele vastuvõttudele ja pidudele tantsubändiks, aga võib tellida ta ka nö. kontserdina.

Alates 07 juuli 2018 on võimalik tellida uut kava LAURI LIIV SWING BAND - THE TRIBUTE TO FRANK SINATRA. Nagu pealkiri viitab, siis sellest tuleb Frank Sinatra lugude kava. Materjali saab jälle olema 1,5 tundi. Ka koosseis on sama, mis Bublé-projektil. 


Ning kui on soovi, siis on võimalik peale Sinatra-lugude kava valmimist hakata esinemistel miksima nii Bublé kava kui ka Sinatra kava lugusid. Sellise kava nimeks saab LAURI LIIV SWING BAND - “WHEN SINATRA MEETS BUBLÉ”.

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri