Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Maagiline maitseelamus

 

Tänaseks oleme toiduäris tegutsenud juba 14 aastat ja meie meeskond on keskendunud innovatiivsetele lahendustele ja erilistele maitsekooslustele. Catering on lõputu looming, mis valmib out-of-the-box mõtlemise protsessis. Meie jaoks on iga klient ainulaadne, lähtuvalt kliendi isikupärast ja vajadustest loome alati rätsepatööle sarnase perfektselt sobiva lahenduse. Oluline on igal hetkel silmas pidada, et ka suurürituse toiduelamus pakuks kliendile sarnast naudingut, nagu tipprestoranis parimaid maitsenaudinguid kogedes. Oleme tänulikud klientidele, kelle suurkliendiüritusi oleme toitlustanud nii á la carte, kui suupistetena. On hea ütlus, et halva meeloluga ei saa kunagi head toitu valmistada - meie kõik töötajad teevad oma igapäevast tööd suure rõõmu ja kirega. 

Meie kliendid