Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Pulmad – elu tähtsaim päev 


Aitame luua sellest tõeliselt meeldejääva sündmuse
 

Usaldage oma päev professionaalide kätte

 

Irina Jakobson on kogenud pulmakorraldaja, kes aitab korraldada teie unistuste pulma. 

 

Ta on detailidele orienteeritud ning aitab leida õiged kohad, kust pulmaplaneerimisel kokku hoida ning kuhu investeerida. 

 

Võite kindlad olla, et tema kätes on teie eriline päev erilise hoolega hoitud ja korraldatud. 

 

 

Irina Jakobson

Pulmakorraldaja

irina@eestiaa.ee

 


 

 

 

Features

Koos teiega koostame iga pisiasjani läbimõeldud ja hästi toimiva plaan. 

Meie soovitused tuginevad aastatepikkusel kogemusel.

Et pulmaeelne periood oleks teie jaoks võimalikult stressivaba, oleme alati olemas,

 et arutada oma pisemaidki muresid, rõõme ja väljakutseid.

Ei mingeid üleliigseid kulutusi ega üllatusi. Meie abiga on teie pulmaeelarve kontrolli all!

Ükskõik, mis ei juhtuks ja mis olukordi ette ei tuleks, pruutpaarini sel päeval see ei jõua ja saate oma päeva nautida. 


Tema loob selle õhtu. Meie kataloogis on terve hulk pulmaisasid ning ka üks pulmaema, kelle hulgast pulmakorraldaja aitab meelepärase leida.

Live-bänd ja DJ – muusikud on need, kes teie tähtsa päeva meeleolu loovad ja hoolitsevad selle eest, et pidu oleks tõeliselt meeleolukas.

Just tema loodud fotod on need, mis jäävad teie päeva meenutama läbi aastate, seepärast on õige fotograafi valimine väga tähtis.

Selleks, et kõik eelnev kokku saaks ja hästi toimiks, tuleb appi pulmakorraldaja

Hinda
Lisa fotod
5.0 1 Arvustust

"Tänu Teile saime endale muinasjutulised pulmad! Kôik oli nii ilus, kohe väga väga ilus!
Irinal on väga head ideed, ta kohe teab mis sulle meeldib ja pisara silma toob :) Aitäh Teile suure töö ja vaeva eest, kôik meie imelise päeva jaoks! Aitäh Irina, et saime ka juurde ühe siira, sooja ja imelise sōbra!" - Karmita
---------------------------

"Minu siiras tänu ja kummardus Teile! Kõik oli väga kaunilt korraldatud ja külalised lahkelt teenindatud! Megasuured tänud Irina ja meeskond." - Ilona
--------------------------

"Irina võimekus leida pruutpaarile omaseid detaile ning need ühtseks tervikus siduda on ainulaadne! Kõik sujus peategelaste jaoks murevabalt, paremini kui oleks eal sellest päevast oodata osanud! Tagasiside külalistelt oli vaid soe ja siiras. Parim pulmakorraldus! Kiidan ja soovitan!" - Marianne
---------------------------

Reply Share Kas sellest arvustusest oli abi?
Intervjuu Irina Jakobson'iga